Ucz się języka angielskiego dzięki darmowemu Centrum Nauki Alison
Loading

The New Alison App has just launched Download Now

Zobacz tą stronę w swoim języku:
  • English
  • Spanish
  • French
  • Italian
  • Portuguese
  • Polish
  • Sinhala
  • Tamil
  • Chinese
  • Arabic

Przedstawiamy darmowe
Centrum Nauki Języka Angielskiego!

Niezależnie od tego, czy podejmujesz pierwsze kroki w kierunku nauki języka angielskiego, czy pogłębiasz swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim dla biznesu, czy po prostu chcesz poprawic swoją wiedzę z tego zakresu, mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Alison oferuje ponad 60 tematycznych kursów języka angielskiego do wyboru - dołącz zatem do światowego grona ponad 2 milionów studentów, którzy ukończyli kursy języka angielskiego na stronie Alison i otrzymali certyfikaty ukończenia.


Zobacz kursy języka angielskiego
Learn English with Alison

Zostań ekspertem w posługiwaniu się najpopularniejszym językiem na świecie dzięki Centrum Nauki Języka Angielskiego Alison - zaawansowanym zestawie darmowych kursów języka angielskiego online. Wszystkie nasze kursy są tworzone przez światowych ekspertów zgodnie z wymogami instytucji międzynarodowych, takich jak: IELTS czy Uniwersytet w Cambridge. Co więcej - nasze kursy są zgodne z wymogami CEFR.

Alison oferuje kursy dla każdego, niezależnie od Twoich umiejętności. Masz do wyboru materiały oparte na wielu poziomach zaawansowania lub skierowane na konkretne umiejętności językowe. Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi kursów języka angielskiego, nie musisz szukać nigdzie indziej - wszystko znajdziesz u nas!

Cztery rodzaje umiejętności językowych, które możesz poprawić:

Wybierz swój poziom

Kursy z poziomu podstawowego

Poziom podstawowy

Na poziomie podstawowym jesteś w stanie używać prostych sformułowań, codziennych wyrażeń oraz opisać siebie w prosty sposób. Jesteś w stanie prowadzić konwersacje, gdy Twój rozmówca mówi powoli i wyraźnie.

Kursy z poziomu podstawowego
Kursy z poziomu elementarnego

Poziom elementarny

Jeśli jesteś na poziomie elementarnym, potrafisz zrozumieć zdania i popularnie używane wyrażenia. Potrafisz opisywać proste rzeczy ze znanych Ci tematów, takich jak o sobie samym/samej, o swojej pracy i o tym, gdzie mieszkasz.

Kursy z poziomu elementarnego
Kursy z poziomu średnio-zaawansowanego

Poziom średnio-zaawansowany

Na poziomie średnio-zaawansowanym jesteś w stanie radzić sobie z większością sytuacji gdy podróżujesz, opisywać swoje doświadczenia i przygody, wydarzenia, marzenia, nadzieje i ambicje. Jesteś w stanie argumentować i tłumaczyć swoje opinie i plany.

Kursy z poziomu średnio-zaawansowanego
Kursy z poziomu głęboko-zaawansowanego

Poziom głęboko-zaawansowany

Jeśli jesteś w stanie rozmawiać z ludźmi, których językiem ojczystym jest język angielski płynnie i z pewną dozą spontaniczności, jesteś na poziomie głęboko-zaawansowanym. Rozmawiasz pewnie i swobodnie na różne tematy, w które potrafisz się zagłębiać. Jesteś w stanie wyrażać swoją opinię na prawie każdy temat.

Kursy z poziomu głęboko-zaawansowanego
Kursy z poziomu w pełni zaawansowanego

Poziom w pełni zaawansowany

Na w pełni zaawansowanym poziomie portafisz płynnie wyrażąć się na wszystkie tematy. Używasz języka z łatwością i efektywnością w kontaktach towarzyskich, akademickich i zawodowych. Tworzysz złożone, poprawne gramatycznie zdania, które są rzeczowe i zawierają informacje specyficzne dla dziedziny, o której mówisz.

Kursy z poziomu w pełni zaawansowanego

Sześć powodów by uczyć się języka angielskiego z Alison

Kursy od podstawowego do zaawansowanego poziomu

Nasz zestaw kursów z języka angielskiego zawiera coś dla każdego, więc nie ma potrzeby szukać gdzie indziej.

Dostępne na każdym urządzeniu przenośnym

Niezależnie czy uczysz się na smartfonie, tablecie, laptopie czy na komputerze stacjonarnym - nauka tu i teraz nigdy nie była łatwiejsza.

Prosto i na temat

Nasze kursy zostały tak przygotowane, aby były intuicyjne, przejrzyste i łatwo przyswajalne. Dzięki temu Twoja nauka z Alison będzie szybsza i efektywniejsza.

Przejrzysta nawigacja

Wszystkie nasze kursy posiadają prostą i przejrzystą nawigację, dzięki czemu możesz bez trudu rozpocząć dalszą pracę w miejscu, w którym przerwałes/przerwałas naukę poprzednim razem.

Bogata treść multimedialna

Każdy kurs zawiera bardzo rozbudowany materiał multimedialny: zdjęcia, nagrania dźwiękowe - wszystko to stworzone aby zmaksymalizować efekty Twojej nauki.

Profesjonalni autorzy z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych

Możesz być pewny, że uczysz się i praktykujesz najwyższej jakości treść przygotowaną przez światowych ekspertów.

Learn with Alison
Notification
You have received a new notification
Click here to view them all