Vispārīgā datu aizsardzības regula | ES tiesību akti | Alison
Loading

The New Alison App has just launched Download Now

Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR)

Vai jūs saprotat VDAR? Veikt šo bezmaksas tiešsaistes kursu.

Law
Free Course
Šis bezmaksas tiešsaistes kurss parāda, kāpēc VDAR ir viens no nozīmīgākajiem tiesību aktiem pēdējā desmitgadē. Uzņēmumam, kas neatbilst VDAR, var tikt piemērots 20 miljonu eiro naudas sods, un ar VDAR saistītos noteikumus var būt grūti saprast un pareizi piemērot. Šis kurss jums iemācīs visu, kas jums jāzina par VDAR.

Description

Modules

Outcome

Certification

View course modules

Description

Ja jūsu bizness vāc datus par indivīdiem, vai tie ir faili, fotogrāfijas, kontakti (kaut kas vispār), tad VDAR jums ir neticami svarīga. Uzņēmumi, kas neatbilst VDAR standartiem, pārkāpj svarīgus likumus, apdraud patērētājus un var tikt izslēgti no uzņēmējdarbības, ja tie tiek pieķerti. Turklāt VDAR var būt sarežģīta un grūti saprotama.

Šis kurss padara lietas vienkāršas, lai jūs varētu pārliecināties, ka bizness jūs pārvaldīt atbilst VDAR standartiem. Kurss sākas ar iepazīstināšanu ar galvenajiem principiem VDAR. Jums tiks parādīts, kā VDAR mērķis ir dot patērētājiem kontroli pār saviem datiem un jo īpaši mērķis ir aizsargāt bērnu līdz 16 gadu vecumam privātumu. Tad jūs uzzināsiet, kas lielajām un mazajām organizācijām jādara, lai izpildītu VDAR standartus. Tas ietvers norādījumus mazajiem uzņēmumiem par to, kā droši un likumīgi glabāt patērētāju personas datus.

Visbeidzot, kurss māca jums par galveno lomu Datu aizsardzības speciālista (DPO), un pasākumus organizācijas var veikt, lai aizsargātu mākonī balstītu vidi. Līdz šī kursa beigām jūs pilnībā izprast VDAR un varēs nodrošināt, ka jūsu uzņēmums atbilst VDAR standartiem. Šī ir būtiska informācija, lai aizsargātu savu biznesu no smagiem naudas sodiem un iespējamo bankrotu. Tāpēc nav jāgaida, kamēr tas ir pārāk vēlu. Sāciet šo kursu un uzziniet, kā sevi aizsargāt šodien.

Start Course Now

Learning Outcomes

Pēc šī kursa pabeigšanas jums būs iespēja:


 • Paskaidrot Vispārējās datu aizsardzības regulas (VDAR) mērķi
 • Aprakstiet, ko organizācijas var darīt, lai sagatavotos VDAR
 • Paskaidrot Datu aizsardzības speciālista (DPO) lomu VDAR
 • Aprakstīt personas datu drošības pamatnostādnes mikrouzņēmumiem
 • Uzskaitīt un paskaidrot piecu soļu organizācijas var īstenot, lai aizsargātu mākonī balstītu vidi
 • Paskaidrot, kā VDAR ietekmē privātpersonu un viņu datu aizsardzības tiesības

Certification

All Alison courses are free to enrol, study and complete. To successfully complete this Certificate course and become an Alison Graduate, you need to achieve 80% or higher in each course assessment. Once you have completed this Certificate course, you have the option to acquire an official Certificate, which is a great way to share your achievement with the world. Your Alison Certificate is:

Ideal for sharing with potential employers - include it in your CV, professional social media profiles and job applications
An indication of your commitment to continuously learn, upskill and achieve high results
An incentive for you to continue empowering yourself through lifelong learning

Alison offers 3 types of Certificates for completed Certificate courses:

Digital Certificate - a downloadable Certificate in PDF format, immediately available to you when you complete your purchase
Certificate - a physical version of your officially branded and security-marked Certificate, posted to you with FREE shipping
Framed Certificate - a physical version of your officially branded and security-marked Certificate in a stylish frame, posted to you with FREE shipping

All Certificates are available to purchase through the Alison Shop. For more information on purchasing Alison Certificates, please visit our FAQs. If you decide not to purchase your Alison Certificate, you can still demonstrate your achievement by sharing your Learner Record or Learner Achievement Verification, both of which are accessible from your Dashboard. For more details on our Certificate pricing, please visit our Pricing Page.

Careers

  Notification
  You have received a new notification
  Click here to view them all