Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Virtualūs kursai apie koronavirusą

Šie internetiniai kursai apima pagrindinius koronaviruso (COVID-19) aspektus

Publisher: Advance Learning
Šiuose nemokamuose internetiniuose kursuose apie naująjį koronavirusą (COVID-19) daugiausiai dėmesio skiriama koronaviruso istorijai, perdavimui, simptomams, gydimui ir galimai prevencijai. Reaguodami į susiklosčiusią padėtį, Alison sukūrė šiuos internetinius kursus, kuriose nurodoma, ką žmonės turi žinoti apie naująjį koronavirusą, jo aplinkybes ir kaip geriausia kovoti su grėsmėmis, kurias virusas kelia jums, jūsų šeimai ir bendruomenei.
Virtualūs kursai apie koronavirusą
  • Duration

    1.5-3 Hours
  • Students

    19
  • Accreditation

    CPD

Description

Modules

Outcome

Certification

View course modules

Description

Šiuose nemokamuose internetiniuose kursuose daugiausiai dėmesio skiriama viruso, kuris ankščiau nebuvo nustatytas žmonėms, istorijai, simptomams, perdavimui ir prevencijai. Koronavirusai (CoV) yra didelė virusų šeima, sukelianti ligas, pradedant peršalimu ir baigiant sunkesnėmis ligomis, tokiomis kaip Artimųjų Rytų respiracinis sindromas (ARRS) ir sunkus ūmus respiracinis sindromas ( SŪRS). Koronavirusai yra zoonoziniai - jie perduodami tarp gyvūnų ir žmonių.

Kursų metu aptariama, kaip viruso protrūkis gali sukelti rimtas/nepageidaujamas pasekmes užsikrėtusiųjų asmenų sveikatai bei sveikatos apsaugos ištekliams bendruomenėse ir šalyse, kurios susiduria su viruso protrūkiu. Dažniausiai pasitaikantys infekcijos požymiai yra kvėpavimo takų simptomai, karščiavimas, kosulys, dusulys ir kvėpavimo sunkumai. Sunkesni infekcijos atvejai gali sukelti pneumoniją, sunkų ūminį respiracinį sindromą, inkstų nepakankamumą ar net mirtį.

Šie kursai yra unikali iniciatyva, paremta Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Ligų ir kontrolės prevencijos centro (LKPC ) Jungtinėse Amerikos Valstijose teikiama informacija. Šie kursai yra dalis novatoriškos „Alison“ iniciatyvos dalis, kuria siekiama sukurti greito reagavimo pasaulinę mokymosi sistemą kovai su pandeminėmis ligomis. Koronaviruso kursai bus atnaujinami kasdien ir prieinami daugiau nei 100 kalbų. Siekdami skatinti žinių apie virusą ir jo keliamų grėsmių supratimą, „Alison“ taip pat sukūrė nemokamus kursus, kuriuose suteikiami PDF sertifikatai.

Dalyvaudami šiuose kursuose, galėsite nuolat atnaujinti savo žinias, išsiaiškinti, kaip išvengti koronaviruso keliamų grėsmių. Taigi, kodėl laukti? Pradėkite dabar ir per 1-2 valandas įgysite žinių, padėsiančių apsisaugoti jums, jūsų šeimai ir jūsų bendruomenei nuo užsikrėtimo naujuoju koronavirusu ir jo perdavimo.

 

Start Course Now

Careers