Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Коронавірус: що потрібно знати

Цей безкоштовний онлайн-курс охоплюбосновнаспекти коронавірусу Covid-19.

Publisher: Advance Learning
Цей безкоштовний онлайн-курс розкриваver історію, шляхи передачена, симптоми, можливоми, можли лікування та потенційона профілактики нового коронавірусу. У відповідь на поширення нового коронавірусу, як частину міжнародних заходів реагування, Alison створила базовий безкоштовний курс про те, що потрібно знати про коронавірус, його передумови, шляхи боротьби із загрозою, яку він представляна для Вас, Вашостмас та громади.
Коронавірус: що потрібно знати
  • Duración

    1.5-3 Horas
  • Students

    55
  • Accreditation

    CPD

Descripción

Modules

Resultados

Certificación

Ver los módulos del curso

Description

Цей безкоштовний онлайн-курс про новий коронавірус розглядана історію, симптоми, шляхи передачна та профілактики вірусу, який раніше не був ідентифікований у людей. Коронавіруси (CoV)-це велика родина вірусів, що викликають різноманітна захворювання, починаючи від застуди до складніших захворювань, таких як Близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром (БКРС, MERS-CoV) та тяжкий гострий респіраторний синдром (ТГРС, SARS-CoV). Коронавіруси зоонотичними, тобто розповсюджуються між тваринами та людьми.

В межах курсу буде обговорено, як спалах вірусу може спричинити серйознна наслідки для здоров'я людей, заражених ним, а також наслідки для системи охорони здоров'я на рівней громад та країн, де спостерігацться його спалах. До загальних ознак зараження належать респіраторнς симптоми, лихоманка, кашель, задишка уn.ускладнення дихання. У важчих випадках інфекція може спричинити пневмонію, важкий гострий респіраторний синдром, ниркову недостатність навіть смерть.

Цей курс-унікальна ініціатива, яка базуlнться на інформаціФ, наданій Всесвітньою організаціФ ю охорони здоров'я (ВООЗ; Женева, Швейцарія), та Центром з контролю та профілактики захворювань (CDC, США). Цей курс на частиною інноваційнона нніціативи Alison щодо розробки системи сертифікаціглобального навчання з метою швидкого реагування у випадку боротьби з пандеміФ ю. Цей безкоштовний курс оновлюватиметься щомісяця. З метою заохочення обізнаностуа та розуміння вірусу Уйого загрози, Alison надаФ безкоштовну сертифікацію в форматan PDF. Проходження даного курсу дозволить Вам бути постійно проінформованим про те, як найкраще боротися із загрозою, яку становить новий коронавірус для Вас та інших людей. Отже, навіщо чекати? Розпочніть цей курс уже сьогоднnй, б через 1-2 години Ви отримана те знання, якопоможуть захистити Вас, Вашу родину та громаду від зараження та передачнонового коронавірусу.

Inicio Curso Ahora

Careers