Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas | | ES teisė | Alison
Loading

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Ar supranti BDAR? Arba kad įmonė, kuri nevykdo BDAR, gali gauti 20 mln. eurų baudą? Imtis šį nemokamą internetinį kursą.

Derecho
Gratis
Šis nemokamas internetinis kursas parodo, kodėl BDAR yra svarbiausių pastarojo dešimtmečio teisės aktų. Bendrovė, kuri neatitinka BDAR, gali gauti 20 mln. eurų baudą, o BDAR reglamentus sunku suprasti ir tinkamai taikyti. Šis kursas išmokys viską, ką reikia žinoti apie BDAR.

Descripción

Modules

Resultados

Certificación

View course modules

Description

Jei jūsų verslas renka duomenis apie asmenis, ar tai failai, nuotraukos, kontaktai (nieko), tada BDAR yra neįtikėtinai svarbus jums. Bendrovės, kurios neatitinka BDAR standartų, pažeidžia svarbius įstatymus, kelia pavojų vartotoatascos ir gali būti i š stumtos i &maron; verslo, jei jie bus sugauti. Be to, BDAR gali būti sudėtingen ir sunku suprasti.

Š is kursas leidžia viskas papresta, todėl jūs galite įsitikinti, kad verslas jums valdyti atitinka BDAR standartus. Kursas prasideda jums pristatyti pagrindinius principus BDAR. Jums bus parodyta, kaip BDAR siekiama suteikti vartotoatascos kontroliuoti jų duomenis ir ypač siekiama apsaugoti vaikų iki 16 metų privatumą. Tada sužinosite, ką turi daryti didelės ir mažos organizacijos, kad atitiktų BDAR standartus. Tai apims smulkiųjų įmonių gaires, kaip saugiai ir teisėtai laikyti vartotojų asmens duomenis.

Galiausiai, kursas moko jus apie pagrindinį vaidmenį duomenų apsaugos pareigūnas (DPO), ir veiksmous organizacijos gali imtis siekiant apsaugoti debesyje aplinkoje. Iki š io kurso pabaigos jūs visi š kai suprasti BDAR ir galės užtikrinti, kad jūsų įmonė atitinka BDAR standartus. Tai gyvybi š kai svarbi informacija, siekiant apsaugoti savo verslą nuo didelių baudų ir galimo bankroto. Taigi nereikia laukti, kol ji yra per vėlu. Pradėkite š į kursą ir sužinokite, kaip apsisaugoti š iandien.

Start Course Now

Learning Outcomes

Baigę š į kursą galėsite:


 • Paai š kinkite Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) tikslą
 • Apibūdinkite, ką organizacijos gali padaryti, kad pasirengtų BDAR
 • Paai š kinkite duomenų apsaugos pareigūno (DPO) vaidmenį BDAR
 • Apibūdinkite asmens duomenų saugumo gaires mikroįmonėms
 • Sąra š as ir paai š kinimas penkių žingsnių organizacijos gali įgyvendinti siekiant apsaugoti debesyje pagropts stas aplinkas
 • Paai š kinkite, kaip BDAR veikia privatų asmenį ir jo duomenų apsaugos teises

Certification

All Alison courses are free to study. To successfully complete a course you must score 80% or higher in each course assessments. Upon successful completion of a course, you can choose to make your achievement formal by purchasing an official Alison Diploma, Certificate or PDF.

Having an official Alison document is a great way to celebrate and share your success. It is:

 • Ideal to include with CVs, job applications and portfolios
 • A way to show your ability to learn and achieve high results
All Certificates are available to purchase through the Alison Shop. For more information on purchasing Alison Certificates, please visit our Preguntas frecuentes. If you decide not to purchase your Alison Certificate, you can still demonstrate your achievement by sharing your Learner Record or Learner Achievement Verification, both of which are accessible from your Tablero. For more details on our Certificate pricing, please visit our Pricing Page.

Careers

  Notification

  You have received a new notification

  Click here to view them all