Loading

Halloween SALE - 25% OFF All Certificates & Diplomas Limited-time Offer - ends Friday, 29th October 2021

Claim My 25% Off

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Ar supranti BDAR? Arba kad įmonė, kuri nevykdo BDAR, gali gauti 20 mln. eurų baudą? Imtis šį nemokamą internetinį kursą.

Publisher: Advance Learning
Šis nemokamas internetinis kursas parodo, kodėl BDAR yra svarbiausių pastarojo dešimtmečio teisės aktų. Bendrovė, kuri neatitinka BDAR, gali gauti 20 mln. eurų baudą, o BDAR reglamentus sunku suprasti ir tinkamai taikyti. Šis kursas išmokys viską, ką reikia žinoti apie BDAR.
Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)
  • Duración

    1.5-3 Horas
  • Students

    18
  • Accreditation

    CPD

Descripción

Modules

Resultados

Certificación

Ver los módulos del curso

Description

Jei jūsų verslas renka duomenis apie asmenis, ar tai failai, nuotraukos, kontaktai (nieko), tada BDAR yra neįtikėtinai svarbus jums. Bendrovės, kurios neatitinka BDAR standartų, pažeidžia svarbius įstatymus, kelia pavojų vartotoatascos ir gali būti išstumtos iš verslo, jei jie bus sugauti. Be to, BDAR gali būti sudėtingen ir sunku suprasti.

Šis kursa leidžia viskas paprasta, todėl jūs galite įsitikinti, kad verslas jums valdyti atitinka BDAR standartus. Kursas prasideda jums pristatyti pagrindinius principus BDAR. Jums bus parodyta, kaip BDAR siekiama suteikti vartotoatascos kontroliuoti jų duomenis ir ypač siekiama apsaugoti vaikų iki 16 metų privatumą. Tada sužinosite, ką turi daryti didelės ir mažos organizacijos, kad atitiktų BDAR standartus. Tai apims smulkiųjų įmonių gaires, kaip saugiai ir teisėtai laikyti vartotojų asmens duomenis.

Galiausiai, kursas moko jus apie pagrindinį vaidmenį duomenų apsaugos pareigūnas (DPO), ir veiksmous organizacijos gali imtis siekiant apsaugoti debesyje aplinkoje. Iki šio kurso pabaigos jūs visiškai suprasti BDAR ir galės užtikrinti, kad jūsų įmonė atitinka BDAR standartus. Tai gyvybiškai svarbi informacija, siekiant apsaugoti savo verslą nuo didelių baudų ir galimo bankroto. Taigi nereikia laukti, kol ji yra per vėlu. Pradėkite šį kursą ir sužinokite, kaip apsisaugoti šiandien.

Inicio Curso Ahora

Careers