Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Korona Virüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu ücretsiz internet kursu, şimdiye kadar yeni Corona virüsü hakkkındaki temel bilgiler

Publisher: Advance Learning
Yeni Korona virüsü hakkkındaki bu internet kursu, virüsün kökenini, nasıl bulaştığını, belirtilerini, bilinen tedavi ve korunma içermektedir. Alison, bu yeni virüsün yayılmasına karşı yürütülen uluslararası mücadelenin bir parçası olarak, insurların Korona virüsü hakkkında bilmesi gerenkenleri, virüsün geçmişini, siz, aileniz ve çevreniz için oluşturduğu tehdide karşı en etkili nasıl hareket edilebileceğini anlatan ücretsiz bir temel kurs
Korona Virüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Duración

    1.5-3 Horas
  • Students

    299
  • Accreditation

    CPD

Share This Course And
Earn Money  

Become an Affiliate Member

Descripción

Modules

Resultados

Certificación

Ver los módulos del curso

Description

Yeni Korona vir ü s ü hakkkında bilgiler sunan bu ü cretsiz kurs, daha ö nce insurlarda g ö r ü lmemiş vir ü s ü n ge ç mişini, belirtilerini, bulaşma yollarını ve vir ü se karşı korunma y ö ntemlerini i ç erir. Korona vir ü sleri (CoV), soğuk algınlığından başlayarak ö rneğin Orta Doğu Solunum Yetmezliği Sendromu (MERS-CoV) ve Şiddetli Akut Solunum Yolu Sendromu (SARS-CoV) ' na kadar daha ciddi hastalıklara yol a ç an b ü y ü k bir vir ü s ailesine aittir. Korona vir ü sleri hayvanlardan insurlara bulaşabildiği i ç in zoonotik olarak adlandırılır.

Bu kurs, baş g ö steren vir ü s salgınının, enfekte olan kişilerin sağlığında sebep olabileceği ciddi sonu ç ları ve salgının baş g ö sterdiği ü lkelerin ve toplumların sağlık olanaklarının nasıl etkileneceğini konu almakktadır. Enfeksiyonun sık g ö r ü len belirtileri, ü st solunum yolu belirtileri, ateş, nefes darlığı ve solunum sıkıntısı şeklindedir. Daha ciddi vakalarda, enfeksiyon, zat ü rreye (akciğer iltihabına), şiddetli akut solunum yema sendromua, b ö brek yetmezliğine ve hatta ö l ü me yol a ç abilir.  

Bu kurs, D ü nya Sağlık Ö rg ü t ü (DS Ö) ' nden ve Amerika Birleşik Devletleri ’ nin Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezinden (CDC) gelen bilgilere dayanan, benzeri olmayan bir inisiyatiftir. Bu kurs, salgın hastalığa karşı m ü cadele i ç in yenilik ç i Alison ’ un girişimiyle başlatılan global ö ğrenim sertifikası sisteminin bir par ç asıdır. Farkındalık bilincini, vir ü s ü ve tehlikesini anlamayı teşvik etmek i ç in, Alison bu kursun PDF Sertifikasını d ü nyanın her yerindeki insanlar i ç in ü cretsiz olarak sunuyor. Bu kursa katılarak, yeni tip Korona vir ü s ü n ü n size ve ç evrenize karşı oluşturduğu tehdille en doğru şekilde baş etmek i ç in g ü ncel bilgi sahibi olacaksınız. ¿O zaman ne bekliyorsunuz? Kursa bug ü n başlayın ve 1-2 saat i ç inde kendinizi, ailenizi ve ç evrenizi yeni tip Korona vir ü s ü ne yakalanmaktan ve onu yaymaktan korumanıza yardımcı olacak bilgiye sahip olun.

Inicio Curso Ahora

Careers