Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Vše, co potřebujete vědět o koronaviru

Tento bezplatný online kurz zahrnuje podstatné aspekty nového koronaviru

Publisher: Advance Learning
Tento bezplatný online kurz o novém typu koronaviru se zaměřuje na jeho historii, přenos, sintomy, možnou léčbu a přígoradnou prevenci. Jako odpověgalinha na šíření tohoto nového koronaviru-Alison vytvořil v rámci mezinárodní odpovědi základní bezplatný kurz o tom, co lidé potřebují vědět o koronaviru, jakou má historii a jak a jak se nejlépe vypořádat s hrozbou, kterou představuje pro vás, vaši rodinu a okolí.
Vše, co potřebujete vědět o koronaviru
  • Duração

    1.5-3 Horas
  • Students

    51
  • Accreditation

    CPD

Share This Course And
Earn Money  

Become an Affiliate Member

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Tento bezplatn ý online kurz o nov m koronaviru se zaměřuje na historii, pistão painel znaky, přenos a prevenci n prevenir kazy laranja, kter ý nebyl dashvedeve u lid prevenir identifikov tico n. Koronaviry (CoV) jsou velkou skupinou virada, kter ✓ zpadeiras sobuj sobuj chorando onemocněn ã o od běžn ã o nachlazen ç až po těž š onete onemocněn ã o, jako je respiračn ã o syndrom na Středn ã o v ý chodICA (MERS-CoV) a těžk ý akutn ã o respiračn á respiračn ã o syndrom (SARS-CoV). Koronaviry jsou zoonotick ido, což znamen chuva, že jsou přen suas š eny mezi zv cozinha řaty a lidmi.

Kurz pojedn dentes v ivo o tom, jak mdico že ohnisko viru zpadeiras sobit v á brio žn, dquinho sledky pro zdrav filhojedincadeira, ktequinho mulher jsou j á m nakaženi, um jaque a jsou dquinho sledky pro zdravotn painel zdroje komunit a zem de zem por ai, kde n cachorro kaza vypukne. Mezi běžn o pistão de pãozinho bico znaky infekce patinhas patinhas respiračn ritmo pistão meia znaky, horečka, ka š el, du š nost a d &yaque chac maconha pot garrafa že. Ve v cilindžněj š cilindch pistão par padech mąže infekce infekce zpadeiras sobit pneumonii, z meia važn ý akutn á respiračn ritmo syndrom, selh á n á melhor ledvin nebo dokonce smrt.

Začněte s kurzem je š tórica dnes a za 1-2 hodiny z quente sk de sk a znalosti, kter a v a pomohou ochr quente nit v. s, va š i rodinu a va š i komunitu před n painel kazou a přenosem nov ho ho koronaviru.

Iniciar Curso Agora

Careers