Loading

Cheers to the End of January with 25% Off ALL Certs & Diplomas!

Claim My Discount!

Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR)

Vai jūs saprotat VDAR? Veikt šo bezmaksas tiešsaistes kursu.

Publisher: Advance Learning
Šis bezmaksas tiešsaistes kurss parāda, kāpēc VDAR ir viens no nozīmīgākajiem tiesību aktiem pēdējā desmitgadż. UzUN ēmumam, kas neatbilst VDAR, var tikt piemērots 20 miljonu eiro naudas sods, un ar VDAR saistītos noteikumus var būt grūti saprast un pareizi piemērot. Šis kurss jums iemācīs visu, kas jums jāzina par VDAR.
Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR)
  • Duração

    1.5-3 Horas
  • Students

    15
  • Accreditation

    CPD

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Ja jūsu bizness vāc datus par indivīdiem, vai tie ir faili, fotogrāfijas, kontakti (kaut kas vispār), tad VDAR jums ir neticami svarīga. UzUN ēmumi, kas neatbilst VDAR standartiem, pārkāpj svarīgus likumus, apdraud patērētājus un var tikt izslēgti no uzúndios ēmējdarbības, ja tie tiek pieixo erti. Turklāt VDAR var būt sareždesporīta un grūti saprotama.

Šis kurss padara lietas vienkāršas, lai jūs varētu pārliecināties, ka bizness jūs pārvaldīt atbilst VDAR standartiem. Kurss sākas ar iepazīstināšanu ar galvenajiem principiem VDAR. Jums tiks parādīts, kā VDAR mēraticis ir dot patērētājiem kontroli pār saviem datiem un jo īpaši mēriros is ir aizsargāt bērnu līdz 16 gadu vecumam privātumu. Tad jūs uzzināsiet, kas lielajām un mazajām organizācijām jādara, lai izpildītu VDAR standtus. Tas ietvers norādījumus mazajiem uziado ēmumiem par to, kā droši un likumīgi glabāt patērētāju personas datus.

Visbeidzot, kurss māca jums par galveno lomu Datu aizsardzības speciālista (DPO), un pasākumus organizācijas var veikt, lai aizsargātu mākonī balstītu vidi. Līdz šī kursa beigām jūs pilnībā izprast VDAR un varēs nodrošināt, ka jūsu uzórios ēmums atbilst do VDAR standartiem. Šī ir būtiska informācija, lai aizsargātu savu biznesu no smagiem naudas sodiem un iespējamo bankrotu. Tāpēc nav jāgaida, kamēr tas ir pārāk vēlu. Sāciet šo kursu un uzziniet, kā sevi aizsargāt šodien.

Iniciar Curso Agora

Careers