Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Bendrasis duomenhado apsaugos reglamentas (BDAR)

Ar supranti BDAR? Arba kad monė monė, kuri nevykdo BDAR, gali gauti 20 mln. eurários baudários? Imtis štanos nemokamą internetinador kursż.

Publisher: Advance Learning
Šis nemokamas internetinis kursas parodo, kodėl BDAR yra svarbiausioto pastarojo dešimtmečio teisės aktãozinho. Bendrovė, kuri neatitinka BDAR, gali gauti 20 mln. eurícius bauditas, o BDAR reglamentus sunku suprasti ir tinkamai taikyti. Šis kursas išmokys viską, ką reikia žinoti apie BDAR.
Bendrasis duomenhado apsaugos reglamentas (BDAR)
  • Duração

    1.5-3 Horas
  • Students

    37
  • Accreditation

    CPD

Share This Course And
Earn Money  

Become an Affiliate Member

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Jei jūsestejas verslas renka duomenis apie asmenis, ar tai failai, nuotraukos, kontaktai (nieko), tada BDAR yra nequei tikėtinai svarbus jums. Bendrovės, kurios neatitinka BDAR normalização, pažeidžia svarbius statymus, kelia pavojolos vartotojams ir gali būti išstumtos iš verslo, jei jie bus sugauti. Be to, BDAR gali būti sudėtinga ir sunku suprasti.

Šis kursas leidžia viskas paprasta, todėl jūs galite is sitikinti, kad verslas jums valdyti atitinka BDAR standtus. Kursas prasideda jums pristatyti pagrindinius principus BDAR. Jums bus parodyta, kaip BDAR siekiama suteikti vartotojams kontroliuoti ją duomenis ir ypač siekiama apsaugoti vaikail iki 16 metalizada privatumade. Tada sužinosite, ką turi daryti didelės ir mažos organizacijos, kad atitiktesão BDAR standtus. Tai apims smulkiquei jijadinho moniquei gaires, kaip saugiai ir teisėtai laikyti vartotojquei asmens duomenis.

Galiausiai, kursas moko jus apie pagrindinós vaidmencolza duomenolos apsaugos pareigūnas (DPO), ir veiksmus organizacijos gali imtis siekiant apsaugoti debesyje aplinkoje. Iki šio kurso pabaicos jūs visiškai suprasti BDAR ir galės užtikrinti, kad jūstimou monė atitinka BDAR standtus. Tai gyvybiškai svarbi informacija, siekiant apsaugoti savo verslą nuo dideliatizado de baudácia ir galimo bankroto. Taigi nereikia laukti, kol ji yra per vėlu. Pradėkite šaque kursą ir sužinokite, kaip apsisaugoti šiandien.

Iniciar Curso Agora

Careers