Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Virtualūs kursai apie koronavirusą

Šie internetiniai kursai apima pagrindinius koronaviruso (COVID-19) aspektus

Publisher: Advance Learning
Šiuose nemokamuose internetiniuose kursuose apie naująją koronavirusą (COVID-19) daugiausiai dėmesio skiriama koronaviruso istorijai, perdavimui, simptomams, gydimui ir galimai prevencijai. Reaguodami tapete susiklosčiusiásticas padėtãozinho, Alison sukūrė šiuos internetinius kursus, kuriose nurodoma, kuriose turi žmonės turi žinoti apie naująjquei koronavirusą, jo aplinkybes ir kaip geriausia kovoti su grėsmėmis, kurias virusas kelia jums, jūslodir šeimai ir bendruomenei.
Virtualūs kursai apie koronavirusą
  • Duração

    1.5-3 Horas
  • Students

    19
  • Accreditation

    CPD

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Šiuose nemokamuose internetiniuose kursuose daugiausiai dėmesio skiriama viruso, kuris ankščiau nebuvo nebuvo nustatytas žmonėms, istorijai, simptomams, perdavimui ir prevencijai. Koronavirusai (CoV) yra didelė virusical šeima, sukelianti ligas, pradedant peršalimu ir baigiant sunkesnėmis ligomis, tokiomis kaip Artimíriam jejetários respiracinis sindromas (ARRS) ir sunkus ūmus respiracinis sindromas (SãoRS). Koronavirusai yra zoonoziniai-jie perduodami tarp gyvūnizes ir žmonionais.

Kursquinho metu aptariama, kaip viruso protrūkis gali sukelti rimtas / nepageidaujamas pasekmes užsikrėtusiast jualmente asmenteiro sveikatai bei sveikatai bei sveikatos apsaugos ištekliams bendruomenėse ir šalyse, kurios susiduria su viruso protrūkiu. Dažniausiai pasitaikantys infekcijos požymiai yra kvėpavimo takumi simptomai, karščiavimas, kosulys, dusulys ir kvėpavimo sunkumai. Sunkesni infekcijos atvejai gali sukelti pneumonijadinho, sunkomagneūmineiro respiracinóis sindromenos, inkstą nepakankamumadinho ar net mirtosamente.

Šie kursai yra unikali unikali iniciatyva, paremta Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Ligeiros ir kontrolės prevencijos centro (LKPC) Jungtinėse Amerikos Valstijose teikiama informacija. Šie kursai yra dalis novatoriškos "Alison" iniciatyvos dalis, kuria siekiama sukurti greito reagavimo pasaulineiro mokymosi sistemático kovai su pandeminėmis ligomis. Koronaviruso kursai bus atnaujinami kasdien ir prieinami daugiau nei 100 kalbvaro. Siekdami skatinti žiniNotes apie virusą ir jo keliamą grėsmią supratimą, "Alison" taip pat sukūrė nemokamus kursus, kuriuose suteikiami PDF sertifikatai.

Dalyvaudami šiuose kursuose, galėsite nuolat atnaujinti savo žinias, išsiaiškinti, kaip išvengti koronaviruso keliammulo grėsminior. Taigi, kodėl laukti? Pradėkite dabar ir por 1-2 valandas de rua gysite žiniNotes, padėsiančienses apsisaugoti jums, jūssimo šeimai ir jūssimo bendruomenei nuo užsikrėtimo naujuoju koronavirusu ir jo perdavimo.

Iniciar Curso Agora

Careers