Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Koronawirus-co musisz wiedzieć

Ten darmowy kurs przedstawia niezbędne informacje na temat nowodkrytego koronawirusa

Publisher: Advance Learning
Ten darmowy kurs przedstawia historiadora koronawirusa, drogi zakażenia, objawy, możliwe sposoby leczenia oraz profilaktykonete. W odpowiedzi na rozprzestrzenianie simeia wirusa-Alison, w ramach współpracy międzynarodowej, stworzył ten podstawowy kurs zawierający informacje o wirusie, jego pochodzeniu, najlepszym sposobie radzenia sobie z zagrożeniami jakie niesie dla Ciebie, twojej rodziny i społeczeństwa.
Koronawirus-co musisz wiedzieć
  • Duração

    1.5-3 Horas
  • Students

    113
  • Accreditation

    CPD

Share This Course And
Earn Money  

Become an Affiliate Member

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Dez darmowy kurs przedstawia historiadora koronawirusa, objawy, drogi zakażenia oraz profilaktykonete przeciwko wirusowi, który nigdy wcześniej nie został zdiagnozowany u ludzi. Koronawirusy (CoV) stanowił rozległzos rodzinmeia wirusów powodujących różne choroby począwszy od zwykłych przeziębień do bardzo poważnych, takich jak Bliskowschodni Zespół Oddechowy (MERS-CoV) oraz Zespół Ciężkiej Ostrej Niewydolności Oddechowej (SARS-CoV). Koronawirusy sż wirusami zoonotycznymi co oznacza, że sż przenoszone między zwierzętami i ludónmi.

Dez kurs przedstawi jak cerco tego wirusa może mieć poważne konsekwencje dla zafoia zakażonych oraz jaki wpływ ma na zasoby zafootne w dotkniętych krajach. Typowe objawy zakażenia sż podobne do objawów infekcji dróg oddechowych: gorączka, kaszel, duszności, problememy z oddychaniem. W ostrych zakażeniach wirus może wywołać zapalenie płuc, Zespół Ostrej Ciężkiej Niewydolności Oddechowej, uszkodzenie nerek a nawet śmierć.

Dez kurs łączy w sobie informacje udostepnione przez Światowzo Organizacjquei Zafoia (WHO) w Genewie, jak równieñor przez CDC (Centrum Kontroli Chorób w USA) i jest częścią inicjatywy podjętej przez Alison. Kurs ten ma na celu stworzenie globalnej certyfikacji szybkiego reagowania na pandemiinhas. Będzie sobre miesięczny aktualizowany. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat w formacie PDF potwierdzający zdobytzo wiedzchão. Biorąc udział w tym kursie będziesz na bieżąco z najlepszymi sposobami radzenia sobie z zagrożeniem, jakie koronawirus stanowi dla ciebie i innych. Po co więc czekać? Rozpocznij kurs juizados dziquei, a w ciągu 1-2 godzin zdobędziesz wiedzpartir, która pomoże chronić ciebie, twoją rodzinças i społeczność przed zarażeniem i przeniesienieniem nowego koronawirusa.

Iniciar Curso Agora

Careers