Koronavīruss-Kas jums jāzina-Tiešsaistes kurss | Alisons
Loading

The New Alison App has just launched Download Now

Koronavīruss-Kas jums jāzina

Šis bezmaksas tiešsaistes kurss aptver koronavīrusa Covid-19 būtiskos aspektus

Transtornos e Doença
Grátis
Šis bezmaksas tiešsaistes kurss par jauno koronavīrusu (Covid-19) koncentrējas uz jaunā koronavīrusa vēsturi, pārnešanu, simptomiem, iespējamo ārstēšanu un iespējamo profilaksi. Starptautiskās atbildes ietvaros Alison ir izveidojis šo bezmaksas tiešsaistes kursu par a, kas cilvēkiem jāzina par jauno koronavīrusu, tā fona un kā vislabāk tikt galā ar draudiem, ko tas rada jums, jūsu imenso imenei un sabiedrībai.

Descrição

Modules

Resultado

Certificação

View course modules

Description

Šis bezmaksas tiešsaistes kurss par jauno koronavīrusu koncentrējas uz vīrusa anamnēzi, simptomiem, pārnešanu un profilaksi, kas iepriekš nebija identificēts cilvēkiem. Koronavīrusi (CoV) ir liela vīrusu saime, kas izraisa slimības, sākot no saaukot no saaukstēšanās un beidzot ar smagākām slimībām, piemēram, Tuvo Austrumu elpošanas sindromu (MERS-CoV) un smagu akūtu elpošanas sindromu (SARS-CoV). Koronavīrusi ir zoonozes, kas nozīmadeiras, ka tos pārnēsā starp dzīvniekiem un cilvēkiem.

Kursā tiks diskutēts par to, kā vīrusa uzliesmojums var izraisīt nopietnas sekas tā inficēto personu veselībai, kā arī sekas a kopienu un valstu veselības resursiem, kurās šis uzliesmojums notiek. Biežas infekcijas pazīmes ir elpošanas sistēmas simptomi, drudzis, klepus, elpas trūkums un apgrūtināta elpošana. Smagākos gadījumos infekcija var izraisīt pneimoniju, smagu akūtu elpošanas sindromu, nieru mazspēju un pat nāvi.

Kurss ir unikāla iniciatīva, kuras pamatā ir Pasaules Veselības organizācijas (PVO), Ženēvas, Šveices un CDC (Slimību kontroles centra, ASV) sniegtā informācija. Šis kurss ir daças a não novatoriskas Alison iniciatīvas, lai izstrādāātu ātrās reaças ēšanas globālo mācību sertifikācijas sistēmu, lai apkarotu pandēmijas slimības. Šis bezmaksas kurss tiks atjaunināts katru dienu un būs pieejams vairāk nekā 100 valodās. Lai veicinātu zināšanu apzināšanos un izpratni par vīrusu un tā draudiem, Alison ir arī padarījis PDF sertifikācijas kursu bezmaksas pieejamu visā pasaulhun. Apmeklējot šo kursu, jūs varat sevi atjaunināt, kā vislabāk tikt galā ar draudiem, ko jaunais koroanvīruss rada jums un citiem. Tātad, kāpēc gaidīt? Sāciet kursu šodien, un pēc 1-2 stundām būsiet ieguvis zināšanas, kas palīdzēs aizsargāt jūs, jūsu barriga imeni un kopienu no jauna koronavīrusa pārnešanas un pārnešanas.

Start Course Now

Learning Outcomes

Pabeidzot š o kursu, jums būs iespēja:  


 • Izcelt izcelsmi, ietekmi un attieksmi par jaunu koronavīrusu
 • Identificēt pazīmes un simptomus infekcijas
 • Aprakstiet protokolus, lai saturētu un ierobežojot nosūtī š anu jaunā koronavīrusu
 • izklāstīt protokoli jaunu koronavīrusu infekciju ārstícios š ana
 • Apspriediet Pasaules Veselības organizācijas ieteikumus un piesardzības pasākumus, lai palīdzētu novērst jaunu koronavīrusa infekciju pārne pārne š anu

Certification

"Todos os cursos da Alison são gratuitos para estudar. Para completar com sucesso um curso, você deve marcar 80% ou mais em cada avaliação do curso. Após a conclusão bem-sucedida de um curso",Você pode optar por tornar a sua conquista formal comprando um Diploma , Certificado ou PDF da Alison.

oficial. Ter um documento da Alison oficial é uma ótima forma de comemorar e compartilhar o seu sucesso. É:

 • Ideal para incluir nos CVs,inscrições de trabalho e portfolios
 • Uma forma de mostrar a sua habilidade de aprender e alcançar altos resultados
All Certificates are available to purchase through the Alison Shop. For more information on purchasing Alison Certificates, please visit our Perguntas Frequentes. If you decide not to purchase your Alison Certificate, you can still demonstrate your achievement by sharing your Learner Record or Learner Achievement Verification, both of which are accessible from your Painel de controle. For more details on our Certificate pricing, please visit our Pricing Page.

Careers

  Notification
  Você recebeu uma nova notificação
  Clique aqui para visualizar todos eles