Loading

The Alison August SALE! 🎉 25% Off PDF Certs & Diplomas!📜 Ends in : : :

Claim Your Discount!

Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR)

Vai jūs saprotat VDAR? Veikt šo bezmaksas tiešsaistes kursu.

Publisher: Advance Learning
Šis bezmaksas tiešsaistes kurss parāda, kāpēc VDAR ir viens no nozīmīgākajiem tiesību aktiem pēdējā desmitgadē. Uzņēmumam, kas neatbilst VDAR, var tikt piemērots 20 miljonu eiro naudas sods, un ar VDAR saistītos noteikumus var būt grūti saprast un pareizi piemērot. Šis kurss jums iemācīs visu, kas jums jāzina par VDAR.
Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR)
  • Durata

    1.5-3 Oras
  • Students

    19
  • Accreditation

    CPD

Share This Course And
Earn Money  

Become an Affiliate Member

Descrizione

Modules

Risultato

Certificazione

View course modules

Description

Ja jūsu bizzness vāc datus par indivīdiem, vai tie ir falli, fotogrāfijas, kontakti (kaut kas vispār), tad VDAR jums ir neticami svarīga. Uzņēmumi, kas neatbilst VDAR standartiem, pārkāpj svarīgus likumus, apdraud patērētājus un var tikt izslēgti no uzņēmējdarbības, ja tie tiek pieķerti. Turklāt VDAR var būt sarežģīta un grūti saprotama.

Šis kurss padara lietas vienkāršas, lai jūs varētu pārliecināties, ka bizzness jūs pārvaldīt atbilst VDAR standartiem. Kurss sākas ar iepazīstināšanu ar galvenajiem principiem VDAR. Jums tiks parādīts, kā VDAR mērķis ir dot patērētājiem kontroli pār saviem datiem un jo īpaši mērķis ir aizsargāt bērnu līdz 16 gadu vecumam privātumu. Tad jūs uzzināsiet, kas lielajām un mazajām organizācijām jādara, lai izpildītu VDAR standarditus. Tas ietvers norādījumus mazajiem uzņēmumiem par to, kā droši un likumīgi glabāt patērētāju personas datus.

Visbeidzot, kurss māca jums par galveno lomu Datu aizsardzības speciālista (DPO), un pasākumus organizācijas var veikt, lai aizsargātu mākonī balstītu vidi. Līdz šī kursa beigām jūs pilnībā izprast VDAR un varēs nodrošināt, ka jūsu uzņēmums atbilst VDAR standartiem. Ši ir būtiska informācija, lai aizsargātu savu biznesu no smagiem naudas sodiem un iespējamo bankrotu. Tāpēc nav jāgaida, kamēr tas ir pārāk vēlu. Sāciet šo kursu un uzziniet, kā sevi aizsargāt šodien.

Inizio Corso Ora

Careers