Koronavīruss - Kas jums jāzina - Tiešsaistes kurss | Alisons
Loading

The New Alison App has just launched Download Now

Koronavīruss - Kas jums jāzina

Šis bezmaksas tiešsaistes kurss aptver koronavīrusa Covid-19 būtiskos aspektus

Maladies et troubles
Gratuit
Šis bezmaksas tiešsaistes kurss par jauno koronavīrusu (Covid-19) koncentrējas uz jaunā koronavīrusa vēsturi, pārnešanu, simptomiem, iespējamo ārstēšanu un iespējamo profilaksi. Starptautiskās atbildes ietvaros Alison ir izveidojis šo bezmaksas tiešsaistes kursu par to, kas cilvēkiem jāzina par jauno koronavīrusu, tā fona un kā vislabāk tikt galā ar draudiem, ko tas rada jums, jūsu ģimenei un sabiedrībai.

Description

Modules

Résultats

Certification

View course modules

Description

Šis bezmaksas tiešsaistes kurss par jauno koronavīrusu koncentrējas uz vīrusa anamnēzi, simptomiem, pārnešanu un profilaksi, kas iepriekš nebija identificēts cilvēkiem. Koronavīrusi (CoV) ir liela vīrusu saime, kas izraisa slimības, sākot no saaukstēšanās un beidzot ar smagākām slimībām, piemēram, Tuvo Austrumu elpošanas sindromu (MERS-CoV) un smagu akūtu elpošanas sindromu (SARS-CoV). Koronavīrusi ir zoonozes, kas nozīmē, ka tos pārnēsā starp dzīvniekiem un cilvēkiem.

Kursā tiks diskutēts par to, kā vīrusa uzliesmojums var izraisīt nopietnas sekas tā inficēto personu veselībai, kā arī sekas to kopienu un valstu veselības resursiem, kurās šis uzliesmojums notiek. Biežas infekcijas pazīmes ir elpošanas sistēmas simptomi, drudzis, klepus, elpas trūkums un apgrūtināta elpošana. Smagākos gadījumos infekcija var izraisīt pneimoniju, smagu akūtu elpošanas sindromu, nieru mazspēju un pat nāvi.

Kurss ir unikāla iniciatīva, kuras pamatā ir Pasaules Veselības organizācijas (PVO), Ženēvas, Šveices un CDC (Slimību kontroles centra, ASV) sniegtā informācija. Šis kurss ir daļa no novatoriskas Alison iniciatīvas, lai izstrādātu ātrās reaģēšanas globālo mācību sertifikācijas sistēmu, lai apkarotu pandēmijas slimības. Šis bezmaksas kurss tiks atjaunināts katru dienu un būs pieejams vairāk nekā 100 valodās. Lai veicinātu zināšanu apzināšanos un izpratni par vīrusu un tā draudiem, Alison ir arī padarījis PDF sertifikācijas kursu bezmaksas pieejamu visā pasaulē. Apmeklējot šo kursu, jūs varat sevi atjaunināt, kā vislabāk tikt galā ar draudiem, ko jaunais koroanvīruss rada jums un citiem. Tātad, kāpēc gaidīt? Sāciet kursu šodien, un pēc 1-2 stundām būsiet ieguvis zināšanas, kas palīdzēs aizsargāt jūs, jūsu ģimeni un kopienu no jauna koronavīrusa pārnešanas un pārnešanas.

 

Start Course Now

Learning Outcomes

Pabeidzot šo kursu, jums būs iespēja: 


 • Izcelt izcelsmi, ietekmi un attieksmi par jaunu koronavīrusu
 • Identificēt pazīmes un simptomus infekcijas
 • Aprakstiet protokolus, lai saturētu un ierobežojot nosūtīšanu jaunā koronavīrusu
 • izklāstīt protokoli jaunu koronavīrusu infekciju ārstēšana
 • Apspriediet Pasaules Veselības organizācijas ieteikumus un piesardzības pasākumus, lai palīdzētu novērst jaunu koronavīrusa infekciju pārnešanu

Certification

All Alison courses are free to study. To successfully complete a course you must score 80% or higher in each course assessments. Upon successful completion of a course, you can choose to make your achievement formal by purchasing an official Alison Diploma, Certificate or PDF.

Having an official Alison document is a great way to celebrate and share your success. It is:

 • Ideal to include with CVs, job applications and portfolios
 • A way to show your ability to learn and achieve high results
All Certificates are available to purchase through the Alison Shop. For more information on purchasing Alison Certificates, please visit our FAQ. If you decide not to purchase your Alison Certificate, you can still demonstrate your achievement by sharing your Learner Record or Learner Achievement Verification, both of which are accessible from your Tableau de bord. For more details on our Certificate pricing, please visit our Pricing Page.

Careers

  Notification
  You have received a new notification
  Click here to view them all