Loading

Alison's New App is now available on iOS and Android! Download Now

Коронавірус: що потрібно знати

ей безкоштовний онлайн-курс охоплюосновні аспекти коронавірусу Covid-19.

Publisher: Advance Learning
ей безкоштовний онлайн-курс розкриваГ© історіГЁte, шляхи передачі, симптоми, можливі методи лікування та потенційоГ© профілактики нового коронавірусу. відповідь на поширення нового коронавірусу, як частину міжнародних заходів реагування базовий курс про те, що потрібно знати про коронавірус, його передумови, шляхи боротьби із загрозою, яку він представляГ© для Вас, ВашоГ© сім'Г© та громади.
Коронавірус: що потрібно знати
  • Durée

    1.5-3 Heures
  • Students

    55
  • Accreditation

    CPD

Description

Modules

Résultats

Certification

View course modules

Description

ей безкоштовний онлайн-курс про новий коронавірус розглядакісторію, симптоми, шляхи передачі та профілактики вірусу, який раніше не був ідентифікований у людей. Коронавіруси (CoV)-це велика родина вірусів, що викликають різноманітні захвання, починаючи від звичайной заскладніших захворювань, таких як Близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром (БКРС, MERS-CoV) та тяжкий гострий респіраторний синдром (ТГРС, SARS-CoV). Коронавіруси си зоонотичними, тобто розповсюджуються міГ© тваринами та людьми.

В межах курсу буде обговорено, як спалах вірусу може спричинити серйозні наслідки для здоров'я людей, заражених ним, а такоснаслідки для системи охорони здоров'я на рівні громад та кранн, де спостеріганться його спалах. До загальних ознак зараження належать респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і ускладнення дихання. важчих випадках інфекція може спричинити пневмоніГЁte, важкий гострий респіраторний синдром, ниркову недостатність і навіть смерть.

кей курс-унікальна ініціатива, яка базузться на інформаціence; наданій Всесвітньою організацізаціскохоророни здоров'я (ВООдарія), та ГЂ ГЄtГ©), та Г©tГ© prГ©fГЄt), та Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© Г©tГ© кей курс частиною інноваційновацініціативи Alison щодо розробки системи сертифікаціканобального навчання з метою швидкого реагування у випадку боротьби з з пандемієèse. ей безкоштовний курс оновлюватиметься щомісяця. метою заохочення обізнаності та розуміння вірусу і його загрози, Alison надатовну безкоштовну сертифікацію в форматі PDF. Проходження даного курсу дозволить Вам бути постійно проінформованим про те, як найкраще боротися із загрозою, яку становить новий коронавірус для Вас та інших людей. Отже, навіщо чекати? Розпочніть цей курс уже сьогодні, і через 1-2 години Ви отримарте знання, які допоможуть захистити Вас, Вашу родину та громаду від зараження та передачі нового коронавірусу.

Démarrer le cours maintenant

Careers